TCHERGA Chardonnay

TCHERGA Chardonnay

SMAK

WYTRAWNE

KRAJ

BUŁGARIA

POLEĆ ZNAJOMYM I UDOSTĘPNIJ
28,99 zł
Dostępność: Produkt dostępny
Zdjęcie poglądowe - zapytaj o dostępny rocznik.
Ilość

ZAKUPY
KARTONOWE

6 szt

RABAT

3 %

12szt

RABAT

6 %

ZAKUPY
KARTONOWE

6 szt

RABAT

3 %

12szt

RABAT

6 %

BARWNA MOZAIKA SMAKÓW I AROMATÓW
Popularne miejsca na świecie są promowane poprzez współczesny trend jakim jest „turystyka winiarska” - podróże stworzone specjalnie w celu poznania historycznego i estetycznego znaczenia tego szlachetnego trunku. Wino to część tradycji kulinarnej różnych narodów Dzięki temu Bułgaria ugruntowała na przestrzeni ostatnich lat swoją pozycję jako ważny region winiarski na mapie świata. A samo wino Tcherga to równie barwna mozaika smaków i aromatów.


DELIKATNE AROMATY GRUSZEK, OWOCÓW CYTRUSOWYCH…
Tcherga Chardonnay to białe delikatne wytrawne wino o słomkowej barwie. W nosie i smaku możemy znaleźć delikatne aromaty gruszek, owoców cytrusowych, melona, białych kwiatów, brzoskwini i owoców tropikalnych. W smaku znajdujemy lekką strukturę, elegancję i mineralne aromaty ze świeżą kwasowością i dobrą równowagą. Rezultatem jest łatwe i przyjemne do picia wino.


POLECAMY DO NIEGO KLASYCZNE DANIA
Polecamy do niego proste, klasyczne dania, takie jak smażona biała ryba, dania mięsne, takie jak grillowany kurczak lub dania z makaronem w białych sosach. Przekąsek składające się z warzyw, oliwek, delikatnych wędlin i serów są również dobrymi przyjaciółmi z tym lekkim chardonnay.TZW-01509
15 Przedmioty

Opis

Kraj
BUŁGARIA
Region
DOLINA TRACKA
Producent
Domain Menada
Szczep
CHARDONNAY
SZCZEPY układ
100% chardonnay
Rodzaj
WINA GRONOWE
Kolor
BIAŁE
Smak
WYTRAWNE
Styl
RZEŚKIE
Beczka
Nie
Cena
20 - 35 PLN
Zawartość alkoholu
12%
Temperatura podawania
8-10 °C
Pojemność
0,75L

Komentarze

Oceń 

Łatwe i przyjemne.

Nic szczególnego, proste i ogólnie dość przyzwoite Chardonnay. Spełnia wszystkie kryteria podręcznikowej definicji wina, o którym nie da się napisać nic oryginalnego. Łatwe, przyjemne do picia, dość mineralne. Poza tym melon, białe kwiaty, cytrus.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPILI TEŻ