CRICOVA La Crima dulce

CRICOVA La Crima dulce

SMAK

PÓŁWYTRAWNE

KRAJ

MOŁDAWIA

POLEĆ ZNAJOMYM I UDOSTĘPNIJ
27,99 zł
Dostępność: Obecnie brak na stanie
Zdjęcie poglądowe - zapytaj o dostępny rocznik.


ZAKUPY
KARTONOWE

6 szt

RABAT

3 %

12szt

RABAT

6 %

ZAKUPY
KARTONOWE

6 szt

RABAT

3 %

12szt

RABAT

6 %

SPRZYJAJĄCY KLIMAT Z ŁAGODNYMI ZIMAMI
„Cricova” znajduje się w wyjątkowym miejscu w centralnym regionie Republiki Mołdowy. Malownicze winnice rozpościerają się w pobliżu najbardziej imponujących atrakcji przyrodniczych i historycznych w kraju - rezerwatu leśnego „Codrii” i kompleksu archeologicznego Starego Orhei. Wiadomo, że Republika Mołdawii ma sprzyjający klimat z łagodnymi zimami, dużą ilością słonecznych dni i najbardziej żyznym czarnoziemem. Tak więc winiarze Cricova należą do najszczęśliwszych. A ci, którzy piją wina spod ich ręki mogą być jeszcze bardziej zadowoleni – odkrywając smaki łyk po łyku. Kontrola na każdym etapie procesu produkcyjnego, od sadzenia sadzonek po dostawę gotowych produktów, pozwoliła firmie Cricova zapewnić najwyższą jakość, autentyczność i oryginalność receptury produkowanych tu win.


BARDZO DELIKATNE MUSOWANIE
La Crima dulce wyróżnia się złocistą barwą i rozwiniętym bukietem, uzupełnionym świeżym smakiem dojrzałych winogron. Samo wino jest półwytrawne. W smaku i nosie przyjemnie owocowo-kwiatowe. Odnajdziemy tu dojrzałe gruszki, ananasa, konfiturę brzoskwiniową i odrobinę miodu. Bardzo delikatne musowanie sprawia, że wino bardzo dobrze smakuje i pobudza nasz apetyt.


POLECAMY GO NA KONIEC – DO DESERÓW
Wina musujące są jakby idealne na początek posiłku, jednak w tym przypadku polecamy go na koniec – do deserów. Tarty owocowe np. cytrynowa czy wiśniowa – będą bardzo wdzięczne za podanie ich w takim towarzystwie. Sałatki owocowe również.

TZW-01596

Opis

Kraj
MOŁDAWIA
Region
VALUL LUI TRAIAN
Producent
Cricova
Szczep
MUSCAT
SZCZEPY układ
muscat | szczepy lokalne
Rodzaj
WINA GRONOWE
Kolor
BIAŁE
Smak
PÓŁWYTRAWNE
Styl
RZEŚKIE
Beczka
Nie
Cena
20 - 35 PLN
Zawartość alkoholu
9,5%
Temperatura podawania
5-7 °C
Pojemność
0,75L

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPILI TEŻ