ANIMALIENS Rose ANIMALIENS Rose ANIMALIENS Rose

ANIMALIENS Rose

SMAK

WYTRAWNE

KRAJ

MOŁDAWIA

POLEĆ ZNAJOMYM I UDOSTĘPNIJ
21,99 zł
Dostępność: Obecnie brak na stanie
Zdjęcie poglądowe - zapytaj o dostępny rocznik.


ZAKUPY
KARTONOWE

6 szt

RABAT

3 %

12szt

RABAT

6 %

ZAKUPY
KARTONOWE

6 szt

RABAT

3 %

12szt

RABAT

6 %

WINO RÓŻOWE POLECA SIĘ NA CO DZIEŃ

Różowe wino szczęśliwie obejmuje przestrzeń barwną między winem czerwonym i białym. Często kojarzy się z czymś co pije się tylko w lecie lub na walentynki – nic bardziej mylnego. Wino różowe poleca się na co dzień. Jego proces produkcji nie wiele się różni od innych win. Różnica jest wtedy gdy skórki czerwonych winogron dotykają wina (zaraz po wyciśnięciu soku) tylko przez krótki czas. Winiarz ma pełną kontrolę nad kolorem wina (stąd różne odcienie różowych win) i usuwa czerwone skórki winogron (źródło czerwonego pigmentu), gdy wino osiągnie pożądany kolor. To wino pozwala odkryć fascynującą historię Castel Mimi i skosztować jednego z najlepszych różowych win Mołdawii.

KRYJE W SOBIE LEKKĄ SŁODYCZ

Pinot Noir, Saperavi i Rara Neagra Dry Rose Wine 2019 - Eleganckie wino AnimAliens, które łączy w sobie nuty kwiatowe i smaki truskawek, podkreślone pięknym kolorem dojrzałego kwiatu róży. Bogaty smak z orzeźwiającą kwasowością, która kryje w sobie lekką słodycz. Młody charakter wnosi w posmak doznania berberysu i derenia. Różowe przypomina profil smakowy jasnoczerwonego wina, ale z jaśniejszymi i ostrzejszymi nutami smakowymi.

KOLOR RÓŻOWEGO WINA PRZYPOMINA WSCHÓD SŁOŃCA

Symbolem tego wina jest kogut. Kieruje swoim życiem i współtowarzyszącym gospodarstwie w wiecznej walce między dniem a nocą. Kolor różowego wina przypomina wschód słońca w pierwszych godzinach poranka – a kogut jak wiadomo budzi wszystkich swoim porannym śpiewem. Tak więc sugestie kulinarne też są lekkie: głównie sałatki, lekkie dania z makaronu i ryżu, zwłaszcza z owocami morza, surowymi i lekko gotowanymi skorupiakami oraz grillowanymi rybami i serami kozimi.

TZW-01579

Opis

Kraj
MOŁDAWIA
Region
CODRU
Producent
Castel MiMi
Szczep
PINOT NOIR
SZCZEPY układ
pinot noir | saperavi | rara negra
Rodzaj
WINA GRONOWE
Kolor
RÓŻOWE
Smak
WYTRAWNE
Styl
RZEŚKIE
Beczka
Nie
Cena
20 - 35 PLN
Zawartość alkoholu
13,5%
Temperatura podawania
10-12 °C
Pojemność
0,75L

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPILI TEŻ