ANIMALIENS Feteasca Alba & Muscat

ANIMALIENS Feteasca Alba & Muscat

SMAK

WYTRAWNE

KRAJ

MOŁDAWIA

POLEĆ ZNAJOMYM I UDOSTĘPNIJ
27,99 zł
Dostępność: Produkt dostępny
Zdjęcie poglądowe - zapytaj o dostępny rocznik.
Ilość

ZAKUPY
KARTONOWE

6 szt

RABAT

3 %

12szt

RABAT

6 %

ZAKUPY
KARTONOWE

6 szt

RABAT

3 %

12szt

RABAT

6 %

ODWIEDZANEGO PRZEZ TURYSTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA
Castel Mimi – położony w Mołdawii jest jedyną destynacją turystyczną w kraju, wymienioną na liście 15 najpiękniejszych arcydzieł architektury Świata Wina. W rzeczywistości jest to wyjątkowa koncepcja kurortu winiarskiego, która skutecznie łączy przeszłość z teraźniejszością i przyszłością. Zwiedzający to miejsce mogą rozkoszować się wycieczką po jedynym zamku w Mołdawii, gdzie można dowiedzieć się o wyjątkowej roli w mołdawskiej historii winiarstwa, dowiedzieć się, jak podtrzymywane są mołdawskie tradycje w kuchni i winie oraz odkryć wspaniałe tarasy i wiecznie zielone ogrody chyba najlepszego hotelu w tym kraju. Odwiedzanego przez turystów z całego świata.


ATRAKCYJNA MIESZANKA, KTÓRA PODBIJE SERCE NUTAMI KWIATÓW AKACJI, AGRESTU I POMELO
Kolekcja AnimAliens obejmuje młode wina o świeżych i miłych odczuciach. Feteasca Alba i Muscat to białe wytrawne wino, które łączy w sobie eleganckie, egzotyczne aromaty winogron Muscat i wyraźną świeżość odmiany Feteasca Alba. Atrakcyjna mieszanka, która podbije serce nutami kwiatów akacji, agrestu i pomelo.


MA TENDENCJĘ DO ŁADNEGO OTWIERANIA SIĘ W TOWARZYSTWIE DELIKATNYCH POTRAW
Symbolem wina jest sowa. Wyraża ona wolność, mądrość i lojalność, a z drugiej strony to ptak, który chroni winnice, polując na małe gryzonie. Z czym można to wino podać? Zdecydowanie białe mięso, ryby i lekko pikantne potrawy. Ma tendencję do ładnego otwierania się w towarzystwie delikatnych potraw.

TZW-01574
19 Przedmioty

Opis

Kraj
MOŁDAWIA
Region
CODRU
Producent
Castel MiMi
Szczep
MUSCAT
SZCZEPY układ
fetesca alba | muscat
Rodzaj
WINA GRONOWE
Kolor
BIAŁE
Smak
WYTRAWNE
Styl
AROMATYCZNE
Beczka
Nie
Cena
20 - 35 PLN
Zawartość alkoholu
13%
Temperatura podawania
10-12 °C
Pojemność
0,75L

Komentarze

Oceń 

Świeże i rześkie.

Teoretycznie Feteasca Alba i Muscat powinny się fajnie dopełniać, a jednak ten kupaż firmowany przez markę AnimAliens nie do końca zachwyca. Owszem, wino jest świeże i rześkie, jednak również nieco ciężkawe przez przytłaczający aromat Muscatu.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPILI TEŻ