Przyjaźni środowisku

MINIMALIZACJA ZUŻYCIA PAPIERU

SEGREGACJA ODPADÓW

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Gdy odwiedzamy winnice, dotykamy ziemi, która rodzi winogrona zdajemy sobie sprawę jak ważna jest dbałość o naturę. Zróżnicowane terroir to kalejdoskop  smaków i aromatów naszych win. Bądźmy przyjaźni naturze jej zasoby to nasze
aktywa i bogactwo naszych win. Dlatego bezwzględnie wprowadziliśmy proekologiczne rozwiązania w funkcjonowaniu naszego sklepu. Zmniejszyliśmy do minimum zużycie papieru. Nie drukujemy faktur, zamówień, wszystkie dokumenty są generowane elektronicznie. Do prac biurowych używamy tylko materiałów z recyklingu. Dbamy bezkompromisowo o segregację śmieci. Na co dzień mamy do czynienia z wieloma opakowaniami, dlatego z poszanowaniem traktujemy każde z nich oraz z atencją przygotowujemy je do recyklingu.

Jesteśmy także orędownikiem oszczędności energii. Po audycie optymalizacyjnym zużycia energii, zmodernizowaliśmy instalację elektryczną i zaimplementowaliśmy rozwiązania typu smart. Aby ograniczyć ślad węglowy transportu zaopatrujemy się w niezbędne materiały tylko u u firm lokalnych.

Dbamy o naszą planetę!

 
Zawsze pozostajemy do Twojej dyspozycji.

FORMULARZ KONTAKTOWY

  STRONA GŁÓWNA